0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

תכשיטי חרוזים

 
     
 
מעוניינים לרכוש תכשיטים יפים לבת או בן זוג? אתם לא צריכים לבזבז הרבה כסף, אתם לא צריכים שהתכשיטים יהיו מזהב או כסף, אתם יכולים להשקיע בתכשיט מיוחד, פרי יצירתכם. תכשיטי חרוזים.

לא מעט אנשים בוחרים לעבור קורס יצירה בחרוזים, לא לשם יצירה מסחרית בהכרח, אלא דווקא לשם יצירה אישית, לשם הפקת עניין אישי אשר תוך כדי שהם לומדים חריזת חרוזים, והם יוצרים משהו אישי, הם גם יוצרים משהו לבן או בת הזוג שלהם. משהו אישי מהלב שלהם.

איך עושים את זה? יש כמה אפשרויות לשם כך. ראשית, ניתן לפנות לסדנת תכשיטי חרוזים, בסדנה תלמדו על סוגי חרוזים, כיצד לעבוד איתם, תלמדו על ההבדל בין חרוזים מזכוכית לחרוזים מעץ, על אבנים מסוגים שונים וכן מן הסתם, תלמדו כיצד ליצור תכשיטי חרוזים. בסדנה ילמדו אתכם להכין שרשרות וצמידים שונים. בגדלים ובצבעים שונים. אתם תוכלו להחליט מה להכין לבן או בת הזוג שלכם. תוכלו כמובן גם לרכוש חומרי יצירה ולהכין להם בבית בזמנכם החופשי.

כמובן שתצטרכו לבחון שסדנאות אלו, נערכות בזמנים ובמקום שנוח לכם, שיש מקום להרשמה, אל תשכחו לוודא שכמות האנשים שנרשמת מתאימה לכם, עדיף שזו לא תהיה סדנה גדולה מדי בשביל שתוכלו לקבל יחס אישי וטוב מהמדריך. תמיד תוכלו להמשיך לסדנאות המשך בתחומים אחרים או בתכשיטי חרוזים מתקדמים יותר.

אפשרות אחרת היא, להיכנס לאתרי אינטרנט מישראל ומח"ל, ולהתחיל לעשות תכשיטים כפי שמתואר שם. זה יותר מסובך מן הסתם מאשר להכין תכשיטי חרוזים בסדנה ייעודית, אך מצד שני, זה לא פחות מספק, הידיעה שאתם יושבים עם החומרים בעצמכם ומכינים תכשיטים על פי רמת הידע והיכולת שלכם, בלי עזרה של אף אחד.  זה ידרוש מכם הרבה סבלנות, משמעת עצמית ועניין, איך אין שום סיבה שלא תצליחו בכך.

נקודה נוספת שחשוב לזכור, עלויות. מלבד עלויות הסדנה, שעולה בוודאי מאות שקלים, יש לקחת בחשבון את עלויות החרוזים והחומרים השונים איתם צריך לעבוד. קחו את זה בחשבון כאשר אתם בוחרים איזו מבין שתי האופציות מתאימה לכם.

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חנות הובי טופז, חנות בה תוכלו גם לרכוש חרוזים ומוצרים באמצעותם תוכלו להכין תכשיטי חרוזים, וכן למצוא חוגים וסדנאות בתחום זה. בחנות תוכלו למצוא צוות מקצועי שישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. כל מה שאתם צריכים לעשות, זה ליצור קשר עם צוות המקום והוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין. 
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים