0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

תכשיטי גולדפילד

 
     
 
מחפשים תכשיטים זולים ויפים לקנות לבת הזוג או לבן הזוג? זה הזמן לחשוב על תכשיטי גולדפילד. תכשיטי כסף וגולדפילד אשר יכולים להיות מתנה הולמת לכל אירוע, ימי הולדת, ימי נישואין, שנת היכרות, קידום בעבודה, הצלחה בלימודים או כל אירוע אחר. תכשיטי גולדפילד יכולים להיות מיוצרים על ידי תכשיטנים מקצועיים, אך אתם יכולים גם ליצור אותם בעצמכם, כל מה שאתם צריכים זה להירשם לקורס תכשיטנות פשוט וללמוד כיצד לעבוד איתם. 
 
לפני שנסביר לכם כיצד אתם יכולים לייצר בעצמכם תכשיטי גולדפילד, הנה הסבר קצר מה הם בכלל תכשיטים מסוג זה. מדובר על תכשיטים שמיוצרים דרך צינור זהב 14 קרט, אותו ממלאים ודוחסים במתכת תערובת של חומרים שונים ביניהם כרום ונחושת. גולדפילד הוא למעשה זהב 14 קרט עם מתכות מסוגים שונים. הגולד]ילד מתנהג כמו זהב רגיל, ואינו מאבד את צבעו למרות שהוא איננו זהב רגיל. עבורכם זה מהווה יתרון, מאחר והתחושה היא שיש לכם זהב אמיתי, הוא מתנהג ככה, אך המחיר הוא הרבה פחות. ברוב המקומות הנחשבים, עומדים בתקן האמריקאי לזהב גולדפילד, קרי תכשיט עם מסת זהב של 5 אחוז מהמסה הכוללת שלו. 
 
אז כיצד אתם יכולים להכין תכשיט גולדפילד? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם לסדנת יצירה של תכשיטנות או חוג מיוחד שמתעסק בתחום. שם תלמדו עוד על החומר, כיצד לעבוד איתו, איך מייצרים ממנו תכשיטים שונים וכמובן כל זה יהיה מלווה בעבודה פרונטאלית עם החומרים השונים. אתם תקבלו מהמקום את אותם חומרים, ותזכו לייצר בעצמכם תכשיטים שונים, החל משרשרות, צמידים, עגילים וטבעות. 
 
סביר להניח שבמסגרת עבודתכם, תגלו לא פעם פגמים וטעויות, אך עם הזמן תלמדו כיצד לייצר תכשיטים כמו שאתם רוצים. אין לנו ספק שבני ובנות הזוג שלכם ישמחו לקבל אותם ולומר בגאווה, שהם לא רק קיבלו את זה מכם מתנה, אלא שאתם יצרתם את זה במיוחד בשבילם. זה יתרון נוסף של יצירת תכשיטי גולדפילד בעצמכם, מדובר בתכשיטים מקוריים על פי סקיצות שלכם, כמוהן אין בשום מקום בעולם. 
 
אם אתם מחפשים חנות בה תוכלו למצוא מוצרי תכשיטנות כולל תכשיטי גולדפילד וכן לשמוע על חוגים וסדנאות בתחום, אז אנחנו רוצים להמליץ לכם על חנות הובי טופז, חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה. בחנות תוכלו למצוא מגוון חומרי יצירה לעבודה בבית וכן עבודה מקצועית. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי החנות, הם ישמחו ליצור איתכם קשר בכל שאלה ועניין. 
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים