0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

ציוד לציור

 
     
 
כישרון ציור הוא מסוגי הכישרונות שכל ילד יכול ליהנות מהם בלי בעיה. בדומה לענפי ספורט שונים, למשל ריצה או כדורגל, גם ציור לא מצריך ציוד רב עבור ילדים. כל מה שצריך זה עפרון ונייר. לראייה, כמעט כל ילד קטן שמקבל דף ועפרון, מתחיל לקשקש בלי שיצטרכו להסביר לו בדיוק מה עליו לעשות. עם הזמן הוא לומד לצייר ברמה כזו או אחרת של כישרון. 
 
ככל שגדלים בגיל והכישרון מתפתח יותר, אז כבר יש צורך לרכוש ציוד לציור. זה עניין שיכול לקחת זמן רב אם בכלל, אבל בדומה לענפי ספורט שדיברנו עליהם, גם כאן בשלב כישרון מאוחר יותר, נכנס העניין של הציוד המקצועי, צבעים לציור, מכחול, עפרונות מתאימים לציור, בריסטולים, כני ציור ועוד. זה חשוב מאחר וזה מוכיח שכל אחד מאיתנו, יכול לצייר, גם אם אין לנו כישרון לזה. כל מה שאנחנו צריכים זה סבלנות, עפרון ונייר. ציוד לציור ישמש אותנו בטווח ארוך יותר, למשל כשאנחנו רוצים להתפתח בתחום, להתחיל לעבוד עם סוגי צבעים מיוחדים, כמו צבעי זכוכית, טוליפ,צבעי בד, גואש ואחרים. אז נצטרך בהחלט להשקיע כסף וללכת לחנות לציוד לאומנות, בשביל לרכוש צבעים אלה. 
 
יש לכך אלמנט חברתי גם. כאשר אומנות, בדומה לספורט, יכולה להתקיים בבסיס שלה, ללא צורך בחומרים יקרים, אזי שכל אחד יכול ליצור אותה, גם אנשים מעוטי יכולת. אז הרבה יותר אנשים עוסקים בה, אנחנו נראה רבדים רבים יותר ממנה, והיא תגיע למקומות הרבה יותר ייחודים. זאת להבדיל מאומנות כמו פיסול או אומנות בתכשיטים שמחייבת חומרים, ולכן מי שמתעסק בה בדרך כלל, הוא מי שיש לו את האפשרות להשיג את החומרים, כלומר בעלי יכולת כלכלית. ציור לעומת זאת, יכול להיות בסיס טוב להתפתחות עבור ילדים ונערים מועטי יכולת. הם יכולים להיעזר בחומרים בסיסיים לציור שישמשו עבורם תחליף לדברים אחרים, שליליים. 
 
ציוד לציור לא חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו ראינו ציירים שהשתמשו כבר בבריסטולים ועפרונות כתיבה פשוטים. כל מה שהיו צריכים זה זמן ודמיון. ובעזרתם הם יצרו יצירות מושלמות. 
 
אנחנו רוצים להזמין אתכם לחנות הובי טופז, חנות יצירה מופלאה בה תוכלו לרכוש ציוד לציור, דוגמא נייר לציור אקווארל, צבעים, כני ציור, בריסטולים ואלמנטים אחרים שיכולים לשמש אתכם לציור ביתי ומסחרי. בחנות תוכלו למצוא גם מידע רב על ציור מסוגים שונים, סגנונות יצירה ועוד. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החנות, הוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. 
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים