0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

ציוד לאומנות

 
     
 
אין זה מפתיע שגם היום, בעידן האינטרנט, העידן האלקטרוני, עדיין הורים וילדים נוהרים אל חנויות אומנות, לרכוש ציוד לאומנות. למרות שלכאורה היינו אמורים לצפות שתהיה ירידה חדה בכמות המשתמשים בציוד שכזה, ואנשים ינטשו אט אט את האומנות השימושית, האומנות של החומרים הפיזיים לטובת האומנות הדיגיטלית, אנחנו דווקא יכולים לראות שעדיין אנשים שומרים נאמנות לאומנות של ציור, פיסול, עבודה בחרוזים, סריגה ושאר החומרים בהם נהוג להשתמש במסגרת אומנות שכזו. 
 
לפני שנסביר למה זה ומדוע כנראה לעולם אומנות פיזית תהיה הבסיס של כל אומנות והיא לא תיעלם מעולמנו, נציין שהאינטרנט במובנים רבים קידם את האומנות הזאת. בעזרת כלים שונים שעומדים לרשותו. למשל, באמצעות פתיחת אתרי אינטרנט, חנויות שמוכרות ציוד לאומנות יכולות להגיע לכל מקום ולכל אחד. כמו כן הגולשים יכולים לקבל מידע רב אודות חומרים, סוגים וסגנונות יצירה שונים ומגוונים. בנוסף ניתן לבצע הזמנות מחו"ל של חומרים מיוחדים, ניתן לבצע הזמנות און ליין עד הבית, ניתן ליהנות ממידע רב ונגיש בכל שעה ובכל מקום. כך האינטרנט בא לעזרת האנשים שמחפשים ציוד לאומנות ומעוניינים ליצור בעצמם.
 
חנויות שמוכרות ציוד לאומנות, לא ייעלמו מהנוף שלנו כל כך מהר וטוב שכך. גם בימים בהם האינטרנט משמש תחליף לא רע לקבלת מידע או רכישת מוצרי אומנות, עדיין אנחנו נלך אל חנות לאומנות בשביל לקבל מידע והסברים מוחשיים וכן לרכוש ציוד לאומנות מסוגים שונים. בחנות לאומנות נוכל להתייעץ עם צוות המקום אודות חומרים, יצירות, סגנונות יצירה, נקבל הסברים חשובים וכן נקבל המלצות על חוגים וסדנאות. 
 
כמו כן, כפי שאפשר להבין האינטרנט והאומנות הדיגיטלית לא יעלימו כל כך מהר את האומנות של החומר הפיזי. ראשית, כי לא לכל אחד יש אינטרנט ומחשב בבית, שנית, כי בגילאים צעירים לאומנות שכזו יש חלק משמעותי בהתפתחות שלנו, ובגילאים מאוחרים יותר, הרבה יותר קל להתעסק באומנות שכזו מאשר באומנות דיגיטלית למשל, והכי חשוב, אומנות שכזו היא בעלת אלמנט שימושי, אי אפשר להחליף סוודר או כובע שסבתא סרגה במסרגה ביתית בשום צורה שהיא, אפילו לא בכלים המתקדמים ביותר שיש לאומנות הדיגיטלית להציע. 
 
דוגמא טובה לחנות שמוכרת ציוד לאומנות היא חנות הובי טופז חנות לאומנות בפ"ת, החנות מציעה מגוון מוצרי אומנות מסוגים שונים, הן לשימוש ביתי והן לשימוש מסחרי. בחנות עובד צוות איכותי, אליו ניתן לפנות בכל עניין ועניין ולקבל הסברים רבים אודות חומרים, ציוד ועבודות אומנות שונות ומגוונות.
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים