0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

סול ומוצריו

 
     
 

חיתוכי סול בצורות שונות , רגיל ודביק.
גליונות סול צבעוני בגדלים 4-A ו – 40/100  ס'מ.

 
     
 
 
     
 
אין בית עם ילדים שאין בו סול. יש מי שאולי קורא לזה בשמות אחרים, אך לאותם חיתוכי נייר בצורות שונות ובפרט חיתוכים בצורות של חיות קוראים סול. מדובר על  נייר בסגנון בריסטול, שחתוך או ניתן לחתוך אותו בצורות שונות. את הצורות הנ"ל ניתן להדביק על גבי חלונות, קירות או ספריות והם מהווים קישוט ייחודי לחדר. 
 
אנחנו יכולים למצוא סול לקנייה בכל חנות יצירה בה יש סול מוצריו. מלבד חנויות יצירה אנחנו יכולים למצוא סול מוכן בלא מעט חנויות שמוכרות צעצועים לילדים, חנויות לאביזרי תינוקות להם יש מחלקות מיוחדות של מוצרים וקישוטים לחדר. הסול מהווה אלמנט חשוב בקישוט של חדרי תינוקות וילדים קטנים. 
 
כשאנחנו מחפשים סול ומוצריו, אנחנו יכולים ליהנות מצורות כמו עצים, פרפרים, פרחים, סוסים, כובעים, בלונים, סוכריות וכן חיתוכים מיוחדים שקשורים לחיות מסוגים שונים. אנחנו יכולים למצוא את אותם חיתוכים בצבעים שונים, וכן חלקים שהילדים יכולים למלא במגוון צבעים. מלבד חיתוכי סול מנייר, ניתן גם למצוא חרוזים מסול, ניתן להכניס ביניהם חוט ולהפוך אותם לשרשרת או צמיד ליד ולתת אותם מתנה לילדים ביום הולדת או בכל אירוע הפעלה. 
 
היתרון של סול ומוצריו הוא האפשרות להפעיל בעזרתם ילדים בסיטואציות שונות. למשל, בימי הולדת, הפעלות בגן או בכיתה, הפעלות משותפות עם ההורים ועוד. ניתן לתת להם חיתוכים מוכנים והם יצטרכו לצבוע אותם וניתן לקחת את גליל הנייר ולבקש מהם לחתוך על פי סקיצות שהם ייצרו בעצמם. כמובן שזה דורש משנה זהירות מאחר והם יצטרכו להשתמש במספריים. 
 
מה אפשר לעשות עם סול ומוצריו
כפי שציינו, לרוב משתמשים בחיתוכי סול לצורך קישוטים של החדר. הורים נוהגים להדביק את החיתוכים על גבי הקירות או על גבי ספריות וארונות. ניתן למשל לעשות חיתוכי סול של פרפרים, שרשרת ארוכה לאורך הקיר או שרשרת שמזכירה מסכה של עיניים ולהדביק אותה על גבי הקיר או הארון. 
 
אפשרויות אחרות הן לעשות חיתוכים יחידנים ולקשט בעזרתם את החדר של הילד, את הגן או את הכיתה. בכל מקום בו אתם רוצים, ניתן להדביק אותם. 
 
אם אתם מחפשים מוצרי סול למכירה אתם מוזמנים לפנות לחנות הובי טופז, חנות שמתמחה במכירת ציוד אומנות ויצירה, ובפרט מוצרי סול. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם צוות החנות והם ישמחו לעזור לכם בכל דבר ודבר. בחנויות הובי טופז צוות מקצועי ומנוסה שמתמחה בחומרי יצירה, אתם מוזמנים לפנות אליו בכל שעה בכל שאלה
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים