0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

יצירת צמידים מחרוזים

 
     
 
כשהיינו ילדים קטנים, אהבנו לשים סביב היד שלנו צמיד של חרוזים מממתקים. היינו הולכים עם הצמיד הזה ומדי כמה זמן היינו הולכים את אחד הממתקים, עד שכל הצמיד היה נעלם ולא היה נשאר ממנו דבר. כשגדלנו הסתובבנו עם צמיד מחוטים, צמיד ידידות קראנו לו. בנות היו מביאות לבנים ובנים לבנות. סמל לידידות מיוחדת שאמורה לא להסתיים מעולם. ככה לפחות הבטחנו לעצמנו. 
 
כשבגרנו והפכנו לאנשים גדולים, אחרי צבא, מצאנו את עצמנו עם הדבר האמיתי. צמיד חרוזים מזכוכית או אבנים מיוחדות. חריזת חרוזים שכזו כבר דורשת מקצועיות אחרת, שלא נדבר על העלויות שלה. עיצוב תכשיטים מחרוזים הוא עניין אחר, מקצועי, יקר, עם חומר רציני, לעיתים קרובות מדובר על חרוזים שהם בעצם אבנים מלוטשות או חצי מלוטשות, אבנים שעברו תהליך מיוחד בטרם הגיעו לצמיד שלנו. 
 
יצירת צמידים מחרוזים, נעשית על ידי תכשיטן מקצועי, או בדומה לאותו צמיד ידידות בסדנאות מיוחדות או על ידי בעלי דוכנים, שהם גם אמנים בנשמתם שמתעסקים ביצירת צמידים מחרוזים ומוכרים אותם בשביל להתפרנס. 
 
חשוב לציין, יצירת צמידים מחרוזים, איננה רק דבר שתכשיטן מקצועי עושה או בעל דוכן תכשיטים, או אמן. כל אחד מאיתנו יכול להרכיב צמיד מחרוזים. כל מה שאנחנו צריכים זה לעבור קורס מתאים בעניין, זה יכול להיות במסגרת סדנה או חוג יצירה בחרוזים וזה יכול להיות במסגרת קורס אומנות בסיסי, כזה שמציג מגוון של שיעורי אומנות מסוגים שונים, החל מציור ופיסול וכלה בעבודות יד כמו יצירת צמידים מחרוזים. 
 
אפשרות אחרת היא ללמוד הכנת צמידים באמצעות מדריכים אינטרנטיים. כיום אפשר למצוא מדריכים ויזואליים ווקאליים (באמצעות סרטונים שונים), כיצד להכין צמידים מחרוזים. לא מדובר בעבודה פשוטה, אך מי שיש לו ידיים טובות, זמן ויכולות כלכליות יכול לעשות את זה בצורה יחסית קלה. ככל שיתאמן יותר, כך ירכוש יותר ניסיון ויוכל להכין יותר צמידים לו וליקיריו. חשוב לציין שאת החומרים ליצירת צמידים מחרוזים אפשר למצוא בחנויות חומרי יצירה שונות, שם תוכלו לקבל גם הסברים כיצד להכין צמידים וכיצד להתמודד עם חרוזים. 
 
לשם כך אנחנו רוצים להמליץ לכם על הובי טופז, חנות ייחודית בפתח תקווה. בחנות תוכלו למצוא חומרי יצירה שונים ביניהם חרוזים וחומרים שונים שיעזרו לכם להכין צמידים ותכשיטים אחרים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החנות, הוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין בתחום. 
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים