0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

חרוזים

 
     
 
כל החרוזים לחובב/ת ולמקצוען/ית,

חרוז מיוקי רגיל, דליקה ועוד...., חרוזי סברובסקי, חרוז מולטי קאט,
חרוזי קריסטל , חרוזי פלסטיק ואקריל בצבעים וגדלים שונים,
מחטי חריזה, משטחי ספוג לחרוזים, קופסאות חרוזים.

 
     
 
 
     
 
אי שם בשנות התשעים, החלו יותר ויותר נשים וגברים להשתמש בחרוזים על מנת ליצור תכשיטים וקישוטים אחרים. יכולנו לראות חנויות יצירה מציעות למכירה חרוזים מסוגים שונים, יכולנו לראות תכשיטנים עושים צמידים ושרשראות מחרוזים וכן יכולנו למצוא אמנים שונים משתמשים בחרוזים לצורך יצירות שונות, החל מפסלים, קישוטי קיר, תמונות ועוד. 
 
השימוש בחרוזים עלה ככל שנוספו סוגי חרוזים שונים. יכולנו למצוא חרוזים מעץ, חרוזים קריסטל ואבנים נוספות ועוד מגוון סוגים של חרוזים איתם ניתן היה לעשות דברים שונים ומגוונים. כך למשל חנויות תכשיטים הציעו חרוזים עם חריטה של אותיות, סימנים וסמלים שונים, אותם ניתן לחבר בחוט ולהפוך לשרשרת או לצמיד יד. 
 
מלבד חרוזים מעץ ומקריסטל אנחנו יכולים למצוא חרוזי מעיכה אותם ניתן לצפות בחומרים שונים, דוגמת כסף, זהב וחומרים אחרים. חרוזים אלה מתאימים אף הם לתכשיטים ולמגוון יצירות אחרות. 
 
היופי בחרוזים הוא, שלהבדיל מחומרים אחרים, אין צורך להיות תכשיטנים מקצועיים או אמנים מנוסים בשביל להתעסק איתם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לחנות יצירה, לרכוש שקית חרוזים, חוט ואפשר ליצור איתם משהו מיוחד. במידה ואתם מעוניינים, אתם יכולים גם ליצור איתם קישוטים ותכשיטים אחרים, באמצעות חומרי הדבקה שונים. בשביל זה אתם צריכים ליצור סקיצה מסוימת, על מנת שתוכלו לתכנן לפיה אתם יוצרים את התכשיט או את הקישוט. מן הסתם תוכלו תמיד לתקן אותה, במידה והיא איננה עומדת בציפיות שלכם. 
 
דברים שצריך לדעת על חרוזים
על מנת שהעבודה עם חרוזים תהיה מסודרת, רצוי לרכוש ביחד עם החרוזים גם קופסאות מיוחדות, בהן תוכלו לשמור את החרוזים פן יילכו לאיבוד. המלצתנו היא להשתמש בקופסאות שונות לכל סוג חרוזים וכן קופסאות שונות על פי צבעים. 
 
כאן אנחנו מגיעים לנקודה, שניתן לרכוש חרוזים על פי הסוג שלהם אך גם על פי הצבע שלהם. בשביל שהצמיד או השרשרת תהיה יפה ומרשימה, מומלץ להיעזר בחרוזים מצבעים שונים. ניתן גם לקנות חרוזים בצורות שונות, מרובעים, עגולים ועוד. 
 
נקודה אחרונה שחשוב לדעת על חרוזים, מלבד חרוזים וחוטים, מומלץ לרכוש מחטים מיוחדים באמצעותם תוכלו להכניס את החוט, וכן משטחי ספוג מיוחדים עליהם תוכלו לבצע את העבודה. 
 
לסיכום, את כל החומרים הנ"ל, תוכלו למצוא בחנות הובי טופז. חנות ייחודית שמוכרת מוצרי יצירה בפתח תקווה. החנות מציעה מגוון חומרי יצירה עבור מגוון סוגי אומנות ובפרט יצירה בחרוזים. 
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים