0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

חנות לחומרי יצירה

 
     
 
מספרים שאמנים גדולים אוהבים לרכוש חומרים ליצירה שלהם באותה חנות תמיד. בדיוק כמו שבעלי מקצוע אוהבים לחדש את מלאי הציוד שלהם באותה חנות וכמו שחנויות עובדות עם אותם סיטונאים. כפי שנראה מיד במאמר, יש בכך היגיון. חנות חומרי יצירה מנצחת לא מחליפים. 
 
ההסבר מדוע לא נהוג להחליף חנות לחומרי יצירה הוא מאוד פשוט. אמנים, בדיוק כמו אחד מאיתנו, אוהב לקנות במקום מוכר, מקום שהוא יודע בדיוק איפה כל דבר מונח, חנות שהוא מכיר את צוות המקום, והוא יודע שאם הוא צריך עזרה, שהיא מעבר לנדרש, כלומר עזרה שהיא מחוץ לתחום המוכר של מתן שירות בחנות, אז המוכרים וצוות העובדים במקום יעמדו לרשותו בשביל לעזור לו.  לעיתים העזרה הזאת גדולה יותר מהמחירים מהם אנחנו נהנה במקום אחר, גם אם מדובר במחירים נמוכים מאוד ביחס לחנות בה אנחנו רגילים לקנות. ברוב המקרים, אגב, זה יתאזן. המחירים שנקבל בחנות שלנו יהיו נוחים וזולים יותר מאשר המחירים בחנות אחרת, גם אם המחיר למוצר מסוים יהיה גבוה יותר. 
 
חנות לחומרי יצירה ברוב המקרים, מוכרת לא רק לאמנים אלא גם לאנשים שהתחביב שלהם זה ליצור. אומנם יש חנויות לחומרי יצירה שמיועדים למקצועיים, כמו שיש חנויות שמוכרות חומרי יצירה בסיטונאות לחנויות, בתי ספר לאומנות, סדנאות יצירה, חוגים ועוד. אך מרבית החנויות עובדות גם עם אמנים וגם עם אנשים שהתחביב שלהם זה ליצור. ברוב המקרים נוכל למצוא באותן חנויות, מגוון חומרי יצירה, החל מחומרים לציור, פיסול, עבודה בצמר, תכשיטנות, עבודה בנייר ועוד. מעטות החנויות שמעדיפות לפנות לאפיק יצירה אחד, אך גם זה קיים. ההסבר הוא, שאם החנות מתמחה באפיק מסוים, אז אומנם הן מצמצמות מאוד את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלהן, מצד שני, הן נהנות משם טוב יותר באותו תחום, כי הן לכאורה מתמחות בו. ואז אמנים ואנשים שיוצרים בתחום זה יעדיפו לפנות אליהן ולא לחנויות כלליות בתחום. 
 
לפני סיום חשוב להסביר, העובדה שאמנים פונים לחנות ספציפית לא הופכת אותה לטובה יותר או פחות, אתם יכולים למצוא חנות לחומרי יצירה שאהובה עליכם ולהישאר בה. מה שחשוב שתמצאו בה את כל מה שאתם מחפשים, במחירים טובים ובשירות נעים של צוות המקום. 
 
אנחנו רוצים כאן להמליץ לכם על חנות הובי טופז בפתח תקווה. החנות משרתת אמנים וחובבי אומנות. תוכלו למצוא בה מגוון חומרי אומנות ליצירות שונות. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור קשר עם צוות המקום והם ישמחו לעזור לכם בכל עניין ועניין. 
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים