0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה

 
     
 
שני שינויים משמעותיים עברו על התחום של חומרי יצירה בשנים האחרונות, הראשון, אנחנו יכולים לראות פריחה של אתרי אינטרנט וחנויות יצירה שונות שעוסקות בתחום. מדובר על אתרי אינטרנט בהם ניתן לראות מה מוכרות החנויות וכן לבצע רכישות און ליין. כמו כן, באותם אתרים ניתן למצוא מידע רב על חומרי יצירה שונים, לא רק דברים בסיסיים כמו חומרי ציור או חומרי כיול ופיסול, אלא גם חומרים כמו חוטי דייג סיליקון, ביצי קלקר ודברים נוספים. 
 
שינוי נוסף שחל בתחום הוא עצם העובדה שחנויות לחומרי יצירה, מספקות היום הרבה יותר חומרים ומוצרי יצירה מאשר בעבר. אם בעבר אותן חנויות מכרו את הבסיס, כיום חנויות רבות מוכרות הרבה מעבר לכך, מתוך מחשבה שהלקוחות כבר לא מחפשים את הציוד הבסיסי, אלא הרבה מעבר לכך. הן בתחומים הבסיסיים של ציור ופיסול למשל והן בתחומים נרחבים יותר. כלומר הם פונים לנישות חדשות של יצירה.
 
אנחנו יכולים למצוא חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה ובערים גדולות אחרות, בהן ניתן למצוא מגוון מוצרים וחומרי יצירה שונה, דברים שיכולים להתאים הן לקהל מקצועי שמתעסק באומנות והן לחובבים. במסגרת חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה או בכל עיר אחרת, יכולים הלקוחות ליהנות ממידע רב אודות יצירה, כולל אודות חוגים וסדנאות בתחום, מאמרים מקצועיים וכן ליהנות מחומרים ברמה הגבוהה ביותר. 
 
במובן הזה, האינטרנט בא לעזרת אותן חנויות, שכן הוא גם יצר מאגרי מידע דרכם יכלו הלקוחות ללמוד על סגנונות יצירה חדשים וכן יצר קהילות, באמצעות פורומים וקבוצות בפייסבוק,דרכן יכלו האמנים החובבים והמקצועיים, לשתף פעולה, לעלות שאלות, להציג רעיונות, ועוד. האינטרנט מאפשר לקהלים השונים ליצור קהילה רחבה שמתעסקת באומנות ומשתפת פעולה, מעלה רעיונות ופועלת יחד. 
 
אם נחזור רגע אל אותה חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה, כמו כל חנות אחרת, גם היא מחפשת דרכים לשלב בין השניים, והדרך שהיא מוצאת כמו מרבית החנויות כיום, היא באמצעות אתר אינטרנט שגם מוכר את הציוד של החנות וגם מספק מידע רב לקהל הלקוחות שנכנס לאתר. 
 
לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה. הובי טופז, חנות אשר תוכלו למצוא בה מגוון חומרי יצירה מסוגים שונים, החל מחומרי יצירה בסיסיים וכלה בחומרי יצירה מורכבים ומיוחדים. אתם מוזמנים להפנות שאלות לצוות החנות והם ישמחו לעמוד לרשותכם בכל דבר ודבר ולענות לכם על כל שאלה ובעיה. 
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים