0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה

 
     
 
בעבר כאשר תושבים ביישובים קטנים רצו ליהנות מחומרי יצירה בדומה לאלה שמהם נהנים בערים הגדולות, הם נאלצו לנסוע אל אותן ערים בשביל לרכוש חומרי יצירה. זה היה דורש מהם לפנות זמן וכן להשקיע משאבים רבים. כיום אין להם צורך בכך. כיום במרבית היישובים הקטנים ישנן חנויות חומרי יצירה בהן אפשר למצוא מגוון חומרים ומוצרים שונים ומגוונים. 
 
באותן חנויות אפשר למצוא גם המלצות על סדנאות וחוגים שנערכים בישוב וכן בישובי הסביבה. היתרון של חנויות אלה עבור הלקוחות המקומיים הוא, שמאחר ומדובר בחנות מקומית ביישוב קטן, אז גם צוות העובדים במקום מכיר את כולם וכן כל מי שעורך חוג או סדנה במקום, יכול לפרסם אותו בחנות בצורה פשוטה ונעימה. דבר שלא בהכרח ייתכן בחנויות בערים גדולות, בוודאי לא ברשתות של חומרי יצירה. 
 
אנחנו יכולים למצוא חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה וביישובים קטנים אחרים, אשר נמצאים לעיתים לצד ערים גדולות או לחילופין מרוחקים מערים גדולות. אז זה הרבה יותר אפקטיבי עבור הלקוחות, להגיע אל אותה חנות מקומית מאשר לצאת אל חנות מחוץ ליישוב. 
 
בדרך כלל חנויות קטנות, דוגמא חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה, עובדות הן עם ספקים קטנים והן עם ספקים גדולים בשביל להשיג מלאי לחנות. היתרון של חנות כזו הוא, שהיא עובדת עם מגוון ספקים קטנים במחירים מוזלים יותר, ומצד שני היא דואגת להביא לחנות סחורות שקיימות גם בחנויות גדולות. החיסרון מצד שני, שהמבחר הוא לא תמיד גדול מדי. 
 
לחנות קטנה, דוגמא כמו חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה,  יש יתרונות נוספים, העובדה שצוות המקום מכיר את הלקוחות היטב, אז קל לו יותר לגשת אליו, להציע לו הצעות, לעבוד איתו. כמו כן הרבה פעמים במקומות כאלה אפשר לראות כיצד מתפתחת קהילה קטנה של אמנים ויוצרים, אשר עובדים ביחד אחד עם השני, לעיתים קרובות מעלים תערוכות ומיצגים משותפים. זה יכול להיות יתרון עבור מי שמתקשה למצוא אנשים ליצור איתם, או מי שזקוק להדרכה ועזרה בתחום ולא יודע איך למצוא ואיפה למצוא אותה. 
 
לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חנות יצירה בפתח תקווה, הובי טופז, חנות בה תוכלו ליהנות משלל מוצרי יצירה ואביזרים שונים שיכולים לעזור לכם ליצור בשלבים שונים. בחנות תוכלו למצוא מגוון חומרים ויצירות שונות. צוות החנות ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. אתם מוזמנים ליצור איתו קשר עוד היום לכל שאלה. 
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים