0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

חנות חרוזים בפ"ת

 
     
 
אין זה סוד שתחום החרוזים הולך וגדל עם הזמן. מהימים בהם היתה חנות חרוזים אחת בתל אביב, אנחנו מגלים שיש היום לא מעט חנויות, למשל חנות חרוזים בפ"ת.
 
באותן חנויות אפשר למצוא חרוזים למכירה מסוגים שונים, הן עבור תכשיטים והם עבור פריטים אחרים, אך הדגש הוא בעיקר על תכשיטים כגון שרשרות וצמידים. בדרך כלל מדובר על חרוזים שמחברים מספר אותיות אשר יוצרים ביחד שמות. אנחנו יכולים לראות שרשרות של חרוזים הן על גברים והן על נשים, מכל הגילאים. 
 
בין מוצרי יצירה שונים, חרוזים הם ללא ספק אחד הדברים המעניינים ביותר, מאחר ולא רק אמנים מקצועיים יכולים להשתמש בהם ואנחנו יכולים לראות אפילו גננות וסייעות מפעילות ילדים קטנים בעזרת חרוזים מסוגים שונים. אלה יוצרים ביחד שרשרות לעצמם או להורים ולאחים שלהם. 
 
אלו חרוזים אנחנו יכולים למצוא? 
חרוזי צ'יפס – אבנים קטנות שעברו ליטוש והן חלקות ושטוחות. לא מדובר בחרוזים יקרים והם מתאימים לחוגים וסדנאות יצירה מסוגים שונים. 
חרוזי פאסט – אבנים שלוטשו בזווית עם חור מיוחד להשחלה, מדובר באבנים יקרות אשר משמשות תכשיטנים ואמנים. 
חרוזי כדור או כפתור – חרוזים מעוכים, שעברו ליטוש באבנים אטומות וחצי שקופות. יכולים להגיע בגדלים שונים. 
חרוזים חופשיים – מדובר על חרוזים באבנים שלוטשו באופן חופשי, על פי סגנונות שונים. ניתן להזמין את הסגנון המבוקש בחנות. 
 
כפי שאפשר לראות, חלק גדול מהחרוזים מורכב מאבנים מסוגים שונים, אותם אבנים ניתן לרכוש בכל חנות חרוזים כמעט, כולל חנות חרוזים בפ"ת, תל אביב ובערים אחרות בארץ. יש הסבורים שלכל אבן יש סגולה ואנרגיות. אם הינכם רוצים לדעת על האבנים יותר, עליהם לקרוא עליהן או לבקש מצוות המקום שיספר לכם אודות האבן. כל אבן גם לוטשה בצורה אחרת ומגיעה בצבעים שונים. ניתן לשלב בין האבנים בצורות שונות, על פי הגודל והצורה שלהן. מי שרוצה יכול להכין צמידים ושרשרות תואמים באמצעות אבנים באותם צבעים ומאותן צורות. 
 
לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם לחנות חרוזים בפ"ת בשם הובי טופז, חנות ייחודית שמציעה מגוון מוצרי יצירה, ביניהם מוצרי ציור, פיסול ומוצרים לתכשיטנות וכן כפי שאפשר להבין, גם חרוזים בשלל סוגים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם צוות החנות ושם ישמחו לעזור לכם בכל עניין ועניין, כולל מתן הסברים מפורטים אודות חרוזים מסוגים שונים, אבנים וסגנונות יצירה שונים. 
 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים