0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

בדי קנבס

 
     
 
בדי קנבס בעטיפת צלופן במידות 10/10 ס'מ עד 80/120 ס'מ.

בדי קנבס מסגרת עבה בד איטלקי או הולנדי  במידות שונות.
קנבסים עם ציורים לצביעה.

 
     
 
 
     
 
כל צייר, החל מצייר מתחיל, צייר חובבן וכלה בצייר מקצועי, מחזיק בבית מספר בדי קנווס על מנת שיוכל לצייר בזמנו החופשי ככל העולה על רוחו. על בדים אלה נוהגים ציירים מקצועיים לצייר, אחרי שהם עשו סקיצה ראשונית על נייר, למרות שיש גם לא מעט ציירים שמעדיפים להשתמש בבדי קנבס גם כחומר לציור סקיצה, וכך הם יוכלו לראות כיצד הציור ייראה על הבד המקורי עליו הציור יוצג. 
 
בדי קנווס הינם בדים עשויים כותנה, אשר יש למתוח אם על מסגרת עץ, בדיוק בגודל של תמונה מקורית. מדובר על בדים בגדלים משתנים, הם יכולים להיות באורך של 10 על 10 ואף מעבר לכך. מי שמחפש מידות גדולות מעבר למקובל, יכול לבצע הזמנה מיוחדת של בדים מסוג זה.. הבדים מיועדים לציירים שנוהגים לצייר בצבעי שמן או אקריליק. 
 
חשוב להבהיר שיש מגוון סוגי של בדי קנבס. אומנם הבד האידיאלי הוא כותנה, אך אנחנו יכולים למצוא בד קרון, וכן בדים עשויים פישתן, יוטא ובד הפוך. הבדים מתאימים לסוגי צבעים שונים ומותאמים לצרכים של הצייר, על פי האופן בו הוא מצייר. כיום אפשר למצוא גם בדי קנבס ממדינות שונות, למשל סין ואיטליה. בדים אלה מגיעים בסדרי גודל שונים, על פני מסגרות עץ באורכים ורוחבים שונים, בחלק מהמקרים מדובר בבדים עם אחוז כותנה שונה, בהתאם לצורך של הצייר. 
 
קנבס סיני – בד קנבס סיני הוא שמתוח על גבי מסגרת עץ, ללא סיכות שמשדכות אותו בקצוות. הבד מתאים הן לצבעי שמן והן לצבעי אקריליק. מדובר בבד פחות טוב מזה האיטלקי, אך הוא מתאים למי שמעוניין לנסות בציור על קנווס וכן לציורי טיוטה. 
 
קנבס איטלקי – בד קנבס זה נחשב לטוב בעולם. הוא נמכר במידות שונות, ניתן לרכוש אותו על גליל בד לא מתוח על פי מטר רץ. הבדים מתוחים ללא סיכות, וניתן להזמין קנבס איטלקי גם בסוגי בדים אחרים קרי שאינם כותנה, למשל פשתן, יוטא ועוד. מומלץ מאוד לקבוע מראש מה גודל הבד שאתם צריכים, על מנת שהחנות תוכל להזמין לכם מבעוד מועד גודל זה. 
 
לסיכום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על החנויות של הובי טופז, חנויות היצירה המובילות בישראל, תוכלו למצוא בדי קנבס באיכות גבוהה מאוד. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החנות והם ישמחו לעזור לכם למצוא את הבד שמתאים לכם. 
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים