0722-79-16-94  
 
     
     
 
 
 
 
     
   
 
 
 
 

אבני פסיפס

 
     
 
אבני פסיפס מאבן : צבעים מעורבים בגודל 10/10 ס'מ ו- 20/20 ס'מ

אבני זכוכית צבע בודד גודל 10/10 ס'מ או 20/20 ס'מ

 
     
 
 
     
 
השימוש באבני פסיפס לתכשיטים וקישוטים אחרים לגוף וכן אביזרי אומנות שונים לבית, הוא דבר עתיק יומין שנהוג עוד מתקופות קדומות, ועד היום אנשים נוהגים להשתמש בהם בדרכים שונות. 
 
אנחנו יכולים למצוא שימוש רב באבני פסיפס בחוגים לאומנות לילדים ומבוגרים, גני ילדים, בתי ספר וסדנאות אומנויות שונות. השימוש באבני פסיפס נעשה במסגרת חוגי קרמיקה, חרוזים ותכשיטים, וכן בסדנאות בנושאים אלו. אנחנו יכולים לראות גם שימוש נרחב שעושות גלריות וכן תכשיטנים עצמאיים ואחרים. חשוב להזכיר ששימוש באבני פסיפס מוכר גם בעיצוב הבית, למשל בריצוף, חיפוי וקירוי, מודלים של קישוטים לבית וכן בתמונות מסוגים שונים.
 
השימוש באבני פסיפס נעשה באופן הבא, בתחילה יוצרים סקיצה של עיצוב, הסקיצה יכולה להיות על נייר ויכולה להיות גם ממוחשבת. לאחר מכן ניקח את האבנים אותנו רכשנו, במידה ורכשנו אבנים מחוברות אז יש לנתק אותן אחת מהשנייה באמצעות צבת. בשלב הבא נמרח על גבי המשטח עליו אנחנו רוצים להכין את היצירה, דבק בעזרת מרית, רצוי שהדבק יהיה בעובי של 2 מ"מ לפחות על מנת שהאבנים יידבקו בצורה יפה ולאחר מכן מתחילים להניח את אבני הפסיפס. יש להדביק אותם אחד אחד, תוך כדי לחיצה קלה. 
 
חושב להבהיר, כשאנחנו מדביקים את אבני הפסיפס, אנחנו יכולים לעשות זאת בצורות וכיוונים שונים. כשמסיימים להדביק, יש לנקות בין האבנים על מנת שלא יישאר דבק.. המלצה נוספת היא לחכות 24 שעות לפני שמדביקים את הרובה בין האבנים. את הרובה ניתן להדביק באבקה מיוחדת מעורבבת בצבע. בסיום כל העבודה יש לעבור עם חומרי ניקוי, לנקות את המשטח מכתמים וכן את האבנים עצמם.
 
רצוי מאוד להדביק את האבנים עצמם יחד עם אלמנטים נוספים, למשל תכשיטים, זכוכיות ועוד. זה יוצר מראה הרבה יותר מעניין ומעוצב בצורה הרבה יותר יפה. בסיום העבודה, כשתסתכלו על מה שעיצבתם, תוכלו לראות עד כמה היצירה שלכם שלמה וייחודית.  אם מדובר במשהו שניתן לתלות על הקיר או משהו שניתן להניח על השולחן, תהיו בטוחים שכל מי שיעבור ויראה את זה, יתלהב מיד. 
 
אם אתם מחפשים חנות אמינה ומקצועית לקנות בה אבני פסיפס וחומרי יצירה אחרים, אזי שהובי טופז בפתח תקווה היא המקום בשבילכם. בהובי תוכלו למצוא את כל החומרים הנדרשים לכם עבור יצירות לבית ויצירות אחרות, כמו כן תוכלו למצוא בחנות מגוון גלריות וסדנאות ייחודיות שאתם יכולים להשתלב בהן. 
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
     
 
 
 

 

סניף הובי פתח תקווה :

 
כתובת – ההסתדרות 2 פ"ת 

טל' - 0722-791-694

פקס: 03-9080393.
זמני פתיחת החנות: 

יום – א,ב,ד, משעה 09.00 - 20.00 .
יום ג'- משעה 09.00- 14.00
יום ה'-  09.00-14.00 ומשעה 16.00-20.00
יום ו' – משעה 09.00 – 14.00
 
 
 
חנות חרוזים בפ"ת | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה בפתח תקווה | חנות לחומרי יצירה | יצירת צמידים מחרוזים | ציוד לאומנות | ציוד לציור | תכשיטי גולדפילד | תכשיטי חרוזים | 
 
קידום אורגני | קידום אתרים